BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Na ir šalis na ir papročiai. Neseniai toje šalyje sukūrė naują matematinę 72 skatikų formulę 0-72=gera gyventi. Kam gera? Gal tiems mokslininkams, kurie priėmė šią formulę kaip aksiomą? Kas tie mokyti vyrai, kurie iš nulio atėmę sveiką skaičių gauna gerą gyvenimą? Manau jie tiesiog burtininkai, iliuzionistai, blyn.

Čia kaip pasakoj. Yra toje šalyje miestas o tame mieste kalnas, o ant to kalno pilis, paprastiem mirtingiesiems nepasiekiama. Ir toje pilyje apie būtį mąsto 141 burtininkas. Ir jų mintys pasiekia paprastų miestiečių ausis, ir klauso miestiečiai savo valdovų, ir lenkiasi jiems, nes jie (valdovai) neklysta. Ir rašalas virsta gamtos dėsniais, ir te nedrįsta paprastas mužikas suabejoti savo valdovais. Ir atiduoda mužikai savo paskutinius skatikus , ir lenkiasi iki žemės bijodami akis pakelti.

O kur graži pabaiga? Ten tipo, nuvertė engiama liaudis savo nekenčiamus valdovus ir nuo to laiko toje šalyje tekėjo midaus upės meduoliu krantais (kam labiau patinka: alaus upės keptos duonos krantais). Deja nėra šioje pasakoje tokios pabaigos. Dar turi ką atiduoti tos šalies mužikai savo valdovams. Na gal tada kai liks vienmarškiniai…

Taigi, gražios pabaigos kol kas nėra, tačiau kokių stebuklų galima rasti šioje šalyje pasistengsiu aprašyti. 72 skatikų formulė ne pats įdomiausias iš jų.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentuokite