Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2009-07-25

Darbas namie, gal tai įšeitis..?

Publikuota: Se lia vi

Vadinamoji krizė palietė ir mane. Prieš kokį mėnesį netekau darbo ir pastovių pajamų. Atrodė, visas pasaulis prieš mane. Gerai, kad nemėgstu stiprių gerimų (alaus neatsisakau), tai kol kas ir gelbėja.

Išbandžiau nemažai profesijų. Teko dirbti ir pardavėju, autoremonto dirbtuvėse, autoekspertu. Kažkuriuo metu pakeičiau profilį ir pradėjau dirbti žurnalistu ir laikraščio maketuotoju. Po to persimečiau prie kompiuterių. Remontavau orgtechniką. O čia… Tačiau stengiuosi nepamiršti to ko išmokau dirbdamas.

Neseniai perskaičiau apie darbą namie. O kodėl ne? Galima maketuoti, dirbti su foto, video, rašyti (ar maža darbų kuriuos gali dirbti namie?).

Gal tai iš tiesų  įšeitis? Nekaltinti nieko ir pabandyti kažką pačiam?

Nežinau?

Kai visą gyvenimą dirbi kažkam, kažkokioj kontoroj, tapti šiek tiek laisvesniu? Baisu. Neiprasta. Bet gal taip reikia? Gal reikia kažkokio sukrėtimo, kad suprastum kur tavo vieta?

Patiko (0)


Atgal į: Darbas namie, gal tai įšeitis..?