BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Liepa 2009 archyvas


Tie kuriems pradėjo trūkti vietos jų ką tik nusipirktame flešiuke gali ramiau atsikvėpti, Kingston pristatė naują gaminį, pirmą pasaulyje 256GB Pen drive. Naujas gaminys tai Kingston DataTraveller 300 USB Flash Drive. Duomenys nuskaitomi 20MB/s ir įrašomi 10MB/s greičiu. Dydis 70.68mm x 22.37 mm x 16.45 mm Suteikiama penkių metų garantija. Kaina tik (na beveik už ačiū) 1100 dolerių(negi gaila už tokį daiktą).

Rodyk draugams

Comments Komentavo 3 »

Prieš kelis metus USB 2.0 standartas iš rinkos išstūmė lėtąjį USB 1.1 ( na nežinau keletą nuotraukų persiusti į kompiuterį to greičio užtekdavo). Rodės tuo viskas ir baigsis, bet technologijos nestovi vietoje ir prabėgus keletui metų inžinieriai pasiūlė USB 3.0, kurio duomenų perdavimo greitis siekia 4.8GB (čia geras, tipo nespėsiu įkišti savo 4Gb flešiuko , o jau viskas kompiuteryje, jėga).

Teorija lieka teorija, jei ji neparemta gaminiais (čia iš vartotojo pozicijos). Progresas nestovi vietoje (tipo nemiega ant laurų) ir štai Asus pristatė motininę plokštę P6X58 Premium kurioje bus dvi USB 3.0. Žodelis „premium“ pavadinime reiškia, kad šis gaminys nebus naudojamas eiliniam kompiuteriui (čia tipo tetri žaisti jis per geras). Kaina kol kas nėra skelbiama, tačiau manoma, kad ji bus gana didelė, tuo labiau, kad plokštė skirta Intel Core i7 procesoriams. Techniniai duomenys kol kas neskelbiami , tačiau jau dabar žinoma, kad joje bus šeši lizdai DDR3 atminčiai ir trys PCI-E 2.0. Kada gaminys pasirodys rinkoje kol kas neskelbiama.

Tiesa dar reikėtu priminti, kad USB 3.0 ir USB 2.0 skirsis, ir nors savo antikvarini ipod prie naujo USB prijungti galėsite, nauji gaminiai su naujesne jungtimi greičiausiai neveiks.

Rodyk draugams

Comments Komentavo 2 »


1994 anekdotas: „Sankryžoje į zaporožietį atsitrenkia šešiašimtasis mersas,iš jo išlenda kvadratiniai bachūriukai odinėmis striukėmis ir pradeda aiškinti gyvenimo tiesas kolūkiečiams zaporožietyje…
2009 anekdotas: „Sankryžoje į „Bugatti“ atsitrenkia apglamžytas šešiašimtasis mersas, iš jo iššoka kolūkiečiai odinėmis striukėmis ir pradeda atsiprašinėti seimo …

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Nedidelė kompanija Velozzi iš Kalifornijos pristatė savo naują kūrinį. Tai hibridinis krosouveris Solo. Jo gamybai bus naudojamas karbonas, taip sumažinant automobilio masę. Praktiškai krosouveris tai įprastas elektromobilis,kurio elektromotorai maitinami akumuliatorių ir superkondensatorių. Superkondensatoriams pakrauti naudojamos mikroturbinos, kurioms tinka praktiškai bet koks kuras (benzinas, dyzelis , etanolis, metanolas, butanolas, biodyzelis ir gamtinės dujos). Automobilį bus galima panaudoti kaip dyzelinį generatorių elektros gamybai, kurios užteks nuosavam namui.
Didžiausias pasiekiamas greitis bus 210 km/h, šimtą pasieks per šešias sekundes. Nuvažiuoti 100 km Solo tereikės tik 2,4 l kuro. Šis gražuolis pasirodys ne anksčiau 2011 metų.

Rodyk draugams

Comments 1 komentaras »

Kino teatras Vaiva

Kino teatras Vaiva

Baltijos žiedo vieta

Dabartinis Baltjos žiedas

Atrakcijonu parkas

Atrakcijonų parkas

1985 prie buvusios parduotuves neringa.

Gira (o gal alus) prie buvusios parduotuves Neringa

Rodyk draugams

Comments 1 komentaras »

Vadinamoji krizė palietė ir mane. Prieš kokį mėnesį netekau darbo ir pastovių pajamų. Atrodė, visas pasaulis prieš mane. Gerai, kad nemėgstu stiprių gerimų (alaus neatsisakau), tai kol kas ir gelbėja.

Išbandžiau nemažai profesijų. Teko dirbti ir pardavėju, autoremonto dirbtuvėse, autoekspertu. Kažkuriuo metu pakeičiau profilį ir pradėjau dirbti žurnalistu ir laikraščio maketuotoju. Po to persimečiau prie kompiuterių. Remontavau orgtechniką. O čia… Tačiau stengiuosi nepamiršti to ko išmokau dirbdamas.

Neseniai perskaičiau apie darbą namie. O kodėl ne? Galima maketuoti, dirbti su foto, video, rašyti (ar maža darbų kuriuos gali dirbti namie?).

Gal tai iš tiesų  įšeitis? Nekaltinti nieko ir pabandyti kažką pačiam?

Nežinau?

Kai visą gyvenimą dirbi kažkam, kažkokioj kontoroj, tapti šiek tiek laisvesniu? Baisu. Neiprasta. Bet gal taip reikia? Gal reikia kažkokio sukrėtimo, kad suprastum kur tavo vieta?

Rodyk draugams

Comments 1 komentaras »

Vaza iš plastmasinių buteliukų. Kodėl gi ne? Gražu ir liksma.

Rodyk draugams

Comments Komentavo 2 »


Ši drabužinė padaryta iš šiuolaikinių metalinių profilių, tvirtinamų prie sienos. Drabužinės aukštis 2,5 plotis 2,47. Lentynos, krepšiai, strypai, kabliai standartiniai. Juos galima perkelti į bet kurią tinkamą vietą. Drabužinę pradedama nuo horizontalaus pagrindinio profilio. Jį tvirtiname prie sienos. Prie jo tvirtiame statramsčius su universaliais iždrožomis.

Pagrindinis profilis horizontaliai tvirtinamas prie sienos.

Pagrindinis profilis horizontaliai tvirtinamas prie sienos.

Kiekvienas strypas istatomas į profilį ir vertikaliai fiksuojams prie sienos.

Kiekvienas strypas istatomas į profilį ir vertikaliai fiksuojams prie sienos.

Lentynų ir krepšių atramos iš universalių kronšteinų įstatomų į statramščius.

Lentynų ir krepšių atramos iš universalių kronšteinų įstatomų į statramščius.

Skaitykite toliau… »

Rodyk draugams

Comments Komentavo 4 »