BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Rugpjūtis 2009 archyvas

Mano naujas projektas - naujienų blogas “Gyvenimo pjūvis” įgauna pagreitį.

Kokia blogo koncepcija? Gal pateikti vieną kitą įdomesnę žinutę tiems, kas negali skaityti užsienio kalbomis? Kažkodėl taip gavosi, kad daugiausiai, kol kas, informacijos automobiline tematika. Ką padarysi - patinka gražūs automobiliai. Nuo jų, kaip ir nuo gražių moterų neatitraukia akių nei vienas vyras. Oi, pamiršau apie mūsų antrąsias gražiąsias puses, nors gal ne, juk rašau apie automobilius :). Nesijaudinkite, atsiras temų ir jums (na jei dar priminsite apie ką norėtumėte paskaityti).
Informacijos svetainių Lietuvos interneto erdvėje yra daug, tikiuosi, kad ir manąjai atsiras koks nors nedidelis tarpelis.
Pats blogas patalpintas nemokame hostinge, todel tenka idėti paslaugos teikėjų reklamą (tai parašiau šalia reklamos, tikiuosi paslaugos teikėjai nesupyks).

Rodyk draugams

Comments 1 komentaras »

Ištrauka iš praėjusiais metais priimto plano: „Numatoma, kad kitąmet į nacionalinį biudžetą, kuris apima valstybės ir savivaldybių biudžetus, kartu su ES biudžeto lėšomis įplauks 29707,1 mln. litų, o dotacijos iš ES biudžeto sudarys 5467,9 mln. litų. Kitąmet valstybės biudžeto pajamos sudarys 25447,6 mln. litų, iš jų - 5467,9 mln. litų ES lėšos. 2009 m. asignavimai iš valstybės biudžeto sieks 26940,2 mln. litų, valstybės biudžeto deficitas sudarys 1492,6  mln. litų”.

O dabar žiūrim ką turim: (finansų ministerijos paskelbti duomenys)iš viso per pusmetį kartu su ES lėšomis surinkta 12635,1 mln. litų. Mūsų finansų ministerija išdidžiai paskelbė, kad trūksta tik kokių 238 mln. litų. Bet palaukit, pagal pirminį planą per pusę metų žadėta gauti 14853,5, vadinasi trūksta 2218,4 mln. (dviejų milijardų!?). Palaukit iš kur toks skirtumas? Na mūsiškiai pamatė, kad biudžeto nesurenka ir kad labai negąsdinti žmonių prieš pat paskelbimą jį pakoregavo. Gi nesurinkti 200 milijonų ne taip baisiai skamba kaip 2 milijardai.

Taigi vyriausybės vykdoma politika davė nei daug nei mažai - 2 milijardų riestainio skylutę. Nejaugi jie nemato ką daro? Kaip sako tikintys: „viešpatie parodyk jiems kelią”

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Ir į mūsų kiemą atėjo šventė.

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »