BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Yra šioje šalyje miestas o tame mieste kalnas, o ant to kalno pilis, paprastiem mirtingiesiems nepasiekiama. Ir toje pilyje apie būtį mąsto 141 burtininkas. Ir jų mintys pasiekia paprastų miestiečių ausis, ir klauso miestiečiai savo valdovų, ir lenkiasi jiems, nes jie (valdovai) neklysta. Ir rašalas virsta gamtos dėsniais, ir te nedrįsta paprastas mužikas suabejoti savo valdovais. Ir atiduoda mužikai savo paskutinius skatikus , ir lenkiasi iki žemės bijodami akis pakelti.

Ir išdriso vienas burtininkas tos šalies karalienę Plieninę Magnoliją, pavadinti boba. O kaip ją vadinti juk ji ne mužikas. Perfrazavus vieną gerai žinomą veikėją Ostapą: jei kas mano kad ji mužikas tegu meta į mane akmenį. Ir dar tas veikėjas, įsivaizduojat, išdrįso pareikšti, kad jį nieko neveikia , o tik stumdo servizą iš vieno stalo kampo į kitą. Dristu pareikšti, o ką jai daugiau veikti? Karaliaus neturi, tai ir užsiima servizo stumdymu.

Nespėjau paskelbti savo kronikos o jis atsiprašė. Sako, ne boba ji. Atsiprašau, kad klydau. Tai palauk, kas gi tada? Čia galima visai susipainioti. Gi ne mužikas? Na, bet mes po sijonais nelysime.

Beje niekas taip ir negirdėjo ką ji gero padarė, apart servizų stumdymo. Mužikai laukia jos metinio pranešimo, apie jos darbus. Bet matyt dar ilgai lauks, labai jau užsiėmus. Ko norėt, kokia šalis – tokia ir karalienė.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentuokite