BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kažkada buvo toks senas anekdotas apie čiukčias. Kad čiukčia nenori važiuoti į Lietuvą, nes kas čia atvažiavo niekas negrįžo. Dabar gi daugelis nori išvažiuoti iš Lietuvos ir niekada čia negrįžti.
Dabar mane apkaltins komunizmu, na komunistu niekada nebuvau :), bet laimingą vaikystę prisimenu. Gal delikatesų ant stalo ir nebūdavo, bet visokio E š..do tikrai nevalgydavome.
Jei rimtai pagalvojus, atsijungus nuo TSRS buvo pradėta kurti ne laisva Lietuva, o buvo stengiamasi kuo daugiau prisigrobti turto, ir tai darė tie, kurie, tipo, labiausiai šaukė koks blogis yra Rusija. Per nepriklausomybės laikus buvo sunaikinta praktiškai viskas, ką turėjom iki tol - žemės ūkis, pramonė, laivynas. Visi  kas pateko prie lovio prisikimšo kišenes ir jiems buvo nusispjauti į tuos griuvėsius, kuriuos po savęs palieka.
Man kartais keista, kad apie Rusijos baubą kalba karta, kuri net negyveno tuo metu, kai Lietuvoje visko buvo. Ko tada nebuvo? Technikos, baldų, maisto? Visa tai buvo, tik gal ne tokio aukšto lygio kaip vakarų šalyse. Na gal nebuvo laisvo žodžio. Na bet tada nebuvo ir interneto (WEB pradėjo plisti nuo 1991m), ir kompiuteriai nebuvo taip paplitę, jei TSRS nebūtu sugriuvusi, dabar esant internetui, sunku būtų sustabdyti tą laisvą žodį.
Taigi ką turime dabar. Turime turtuolius kurie sugebėjo pasiekti lovį, šalančius vaikus mokyklose ir darželiuose, žmonės kurie lenda į skolas, kad galėtų pavalgyti ir sumokėti mokesčius. Parodykito nors vieną teigiamą dalyką, kurį mes pasiekėme per tuos du dešimtmečius.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentuokite