BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Temos “Gyvenimas” archyvas


Keksas ir Pupa

Keksas ir Pupa

Šis mielas gyvūnas visuomet suteikia tik teigiamas emocijas. Na o jeigu ir iškrečia kokią išdaigą, negi galima ant jo pykti.

Šinšila gana protingas gyvūnas. Mokslininkai įrodė, kad įvairių žinduolių rūšių išvystymo lygis yra tuo aukštesnis, kuo labiau išsivysčiusiusios jų smegenys. Norėdami įvertinti išsivystymo lygį, naudojamas Roginskio smegenų išsivystymo kvadrato rodiklis (tai galvos smegenų masės kvadratas padalintas iš kūno svorio). Taigi, žiurkės jis yra 0,0123, triušių - 0,0705, katės - 0,195, o šuns - 0, 464 ir šinšilos - 0, 096, tai yra šinšilos “protingesnės” už triušį,  daug “protingesnės nei ” žiurkės, šiek tiek atsilieka nuo kačių ir stipriai nuo šuns. Na taip, kai prisiskaitai apie tai, kaip šinšilos naktį atsidaro narvelį ir po to vėl jį uždaro, norisi tuo tikėti.

Šinšilos yra kilę iš Pietų Amerikos, Andų kalnyno vakarinio šlaito. Gamtoje gyvena glaudžiomis bendruomenėmis uolose, kurios randamos net 5000m. aukštyje. Beveik visus metus ten yra labai sausa, o temperatūriniai pokyčiai didžiuliai, nuo –15 C° iki +20 C°. Tačiau tankus šinšilos kailis puikiai apsaugo nuo atšiaurių oro sąlygų.

Du tokie pūkiniai kamuoliukai apsigyveno ir mūsų namuose.

Sakoma, kad šinšilos sugeba įteigti savo mintis žmonėms, nes dažnai šinšilų problemos jiems svarbesnės nei asmeninės.

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Ieškodamas baldų savo mažajai radau tokią firmą “timoore”. Lietuvoje juos lygtai atstovauja “Renlena”. Ypač patiko “auganti” lova.

Čia keletas jų gaminamų baldų nuotraukėlių.

"Auganti" lova

"Auganti" lova.

Gal šiek tiek per marga.

Gal šiek tiek per marga.

Rodyk draugams

Comments Komentavo 3 »

Ir į mūsų kiemą atėjo šventė.

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »


1994 anekdotas: „Sankryžoje į zaporožietį atsitrenkia šešiašimtasis mersas,iš jo išlenda kvadratiniai bachūriukai odinėmis striukėmis ir pradeda aiškinti gyvenimo tiesas kolūkiečiams zaporožietyje…
2009 anekdotas: „Sankryžoje į „Bugatti“ atsitrenkia apglamžytas šešiašimtasis mersas, iš jo iššoka kolūkiečiai odinėmis striukėmis ir pradeda atsiprašinėti seimo …

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Vadinamoji krizė palietė ir mane. Prieš kokį mėnesį netekau darbo ir pastovių pajamų. Atrodė, visas pasaulis prieš mane. Gerai, kad nemėgstu stiprių gerimų (alaus neatsisakau), tai kol kas ir gelbėja.

Išbandžiau nemažai profesijų. Teko dirbti ir pardavėju, autoremonto dirbtuvėse, autoekspertu. Kažkuriuo metu pakeičiau profilį ir pradėjau dirbti žurnalistu ir laikraščio maketuotoju. Po to persimečiau prie kompiuterių. Remontavau orgtechniką. O čia… Tačiau stengiuosi nepamiršti to ko išmokau dirbdamas.

Neseniai perskaičiau apie darbą namie. O kodėl ne? Galima maketuoti, dirbti su foto, video, rašyti (ar maža darbų kuriuos gali dirbti namie?).

Gal tai iš tiesų  įšeitis? Nekaltinti nieko ir pabandyti kažką pačiam?

Nežinau?

Kai visą gyvenimą dirbi kažkam, kažkokioj kontoroj, tapti šiek tiek laisvesniu? Baisu. Neiprasta. Bet gal taip reikia? Gal reikia kažkokio sukrėtimo, kad suprastum kur tavo vieta?

Rodyk draugams

Comments 1 komentaras »