BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Temos “Technika” archyvas


Visada jaučiu pagarbą žmonėms, kurie nesėdi sudėję rankų, o stengiasi kažką padaryti. Taip pat patinka visokie pertvarkyti automobilai, o ypač tie kurių pertvarkymui įdėta daugiau darbo nei bamperių ir moldingo užklijavimas. Naršydams internete užtikau automobilį, kurio autoriui norėtusi paspausti ranką. Matosi, kad į automobilio Moskvich 2140 pertvarkymą buvo įdėta gana daug darbo. Pati mašina kol kas dar nėra baigta.

Kai kurie jos duomenys:

Variklis УЗАМ 1.8

Išmetimas MarmitteZara

Sėdynės Toyota Altezza

Diskai JDM Work Euroline R19

Veidrodžiai 1969m. Mustang’o

Čia keletas pertvarkymo proceso nuotraukų.

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »


Tie kuriems pradėjo trūkti vietos jų ką tik nusipirktame flešiuke gali ramiau atsikvėpti, Kingston pristatė naują gaminį, pirmą pasaulyje 256GB Pen drive. Naujas gaminys tai Kingston DataTraveller 300 USB Flash Drive. Duomenys nuskaitomi 20MB/s ir įrašomi 10MB/s greičiu. Dydis 70.68mm x 22.37 mm x 16.45 mm Suteikiama penkių metų garantija. Kaina tik (na beveik už ačiū) 1100 dolerių(negi gaila už tokį daiktą).

Rodyk draugams

Comments Komentavo 3 »

Prieš kelis metus USB 2.0 standartas iš rinkos išstūmė lėtąjį USB 1.1 ( na nežinau keletą nuotraukų persiusti į kompiuterį to greičio užtekdavo). Rodės tuo viskas ir baigsis, bet technologijos nestovi vietoje ir prabėgus keletui metų inžinieriai pasiūlė USB 3.0, kurio duomenų perdavimo greitis siekia 4.8GB (čia geras, tipo nespėsiu įkišti savo 4Gb flešiuko , o jau viskas kompiuteryje, jėga).

Teorija lieka teorija, jei ji neparemta gaminiais (čia iš vartotojo pozicijos). Progresas nestovi vietoje (tipo nemiega ant laurų) ir štai Asus pristatė motininę plokštę P6X58 Premium kurioje bus dvi USB 3.0. Žodelis „premium“ pavadinime reiškia, kad šis gaminys nebus naudojamas eiliniam kompiuteriui (čia tipo tetri žaisti jis per geras). Kaina kol kas nėra skelbiama, tačiau manoma, kad ji bus gana didelė, tuo labiau, kad plokštė skirta Intel Core i7 procesoriams. Techniniai duomenys kol kas neskelbiami , tačiau jau dabar žinoma, kad joje bus šeši lizdai DDR3 atminčiai ir trys PCI-E 2.0. Kada gaminys pasirodys rinkoje kol kas neskelbiama.

Tiesa dar reikėtu priminti, kad USB 3.0 ir USB 2.0 skirsis, ir nors savo antikvarini ipod prie naujo USB prijungti galėsite, nauji gaminiai su naujesne jungtimi greičiausiai neveiks.

Rodyk draugams

Comments Komentavo 2 »

Nedidelė kompanija Velozzi iš Kalifornijos pristatė savo naują kūrinį. Tai hibridinis krosouveris Solo. Jo gamybai bus naudojamas karbonas, taip sumažinant automobilio masę. Praktiškai krosouveris tai įprastas elektromobilis,kurio elektromotorai maitinami akumuliatorių ir superkondensatorių. Superkondensatoriams pakrauti naudojamos mikroturbinos, kurioms tinka praktiškai bet koks kuras (benzinas, dyzelis , etanolis, metanolas, butanolas, biodyzelis ir gamtinės dujos). Automobilį bus galima panaudoti kaip dyzelinį generatorių elektros gamybai, kurios užteks nuosavam namui.
Didžiausias pasiekiamas greitis bus 210 km/h, šimtą pasieks per šešias sekundes. Nuvažiuoti 100 km Solo tereikės tik 2,4 l kuro. Šis gražuolis pasirodys ne anksčiau 2011 metų.

Rodyk draugams

Comments 1 komentaras »

Aston martin db4

Aston martin db4

Bugatti type 57

Bugatti type 57

Man patinka gražūs automobiliai. Jie kaip gražios moterys: apie juos kalbama su draugais bare, jie rodomi visuomenei. Kai tokia mašina pravažiuoja gatvėje atsisuki pasižiūrėti. Seniau, kai automobiliai praktiškai buvo surenkami rankomis jie visi turėjo savo šarmą, kurio nebeturi šiuolaikės dėžutės.Na pažiūrėkit, argi tai ne svajonių mašinos?

Rodyk draugams

Comments Komentavo 2 »