BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Temos “Automobiliai” archyvas


Visada jaučiu pagarbą žmonėms, kurie nesėdi sudėję rankų, o stengiasi kažką padaryti. Taip pat patinka visokie pertvarkyti automobilai, o ypač tie kurių pertvarkymui įdėta daugiau darbo nei bamperių ir moldingo užklijavimas. Naršydams internete užtikau automobilį, kurio autoriui norėtusi paspausti ranką. Matosi, kad į automobilio Moskvich 2140 pertvarkymą buvo įdėta gana daug darbo. Pati mašina kol kas dar nėra baigta.

Kai kurie jos duomenys:

Variklis УЗАМ 1.8

Išmetimas MarmitteZara

Sėdynės Toyota Altezza

Diskai JDM Work Euroline R19

Veidrodžiai 1969m. Mustang’o

Čia keletas pertvarkymo proceso nuotraukų.

Rodyk draugams

Comments Komentarų nėra »

Nedidelė kompanija Velozzi iš Kalifornijos pristatė savo naują kūrinį. Tai hibridinis krosouveris Solo. Jo gamybai bus naudojamas karbonas, taip sumažinant automobilio masę. Praktiškai krosouveris tai įprastas elektromobilis,kurio elektromotorai maitinami akumuliatorių ir superkondensatorių. Superkondensatoriams pakrauti naudojamos mikroturbinos, kurioms tinka praktiškai bet koks kuras (benzinas, dyzelis , etanolis, metanolas, butanolas, biodyzelis ir gamtinės dujos). Automobilį bus galima panaudoti kaip dyzelinį generatorių elektros gamybai, kurios užteks nuosavam namui.
Didžiausias pasiekiamas greitis bus 210 km/h, šimtą pasieks per šešias sekundes. Nuvažiuoti 100 km Solo tereikės tik 2,4 l kuro. Šis gražuolis pasirodys ne anksčiau 2011 metų.

Rodyk draugams

Comments 1 komentaras »

Aston martin db4

Aston martin db4

Bugatti type 57

Bugatti type 57

Man patinka gražūs automobiliai. Jie kaip gražios moterys: apie juos kalbama su draugais bare, jie rodomi visuomenei. Kai tokia mašina pravažiuoja gatvėje atsisuki pasižiūrėti. Seniau, kai automobiliai praktiškai buvo surenkami rankomis jie visi turėjo savo šarmą, kurio nebeturi šiuolaikės dėžutės.Na pažiūrėkit, argi tai ne svajonių mašinos?

Rodyk draugams

Comments Komentavo 2 »