BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Prieš kelis metus USB 2.0 standartas iš rinkos išstūmė lėtąjį USB 1.1 ( na nežinau keletą nuotraukų persiusti į kompiuterį to greičio užtekdavo). Rodės tuo viskas ir baigsis, bet technologijos nestovi vietoje ir prabėgus keletui metų inžinieriai pasiūlė USB 3.0, kurio duomenų perdavimo greitis siekia 4.8GB (čia geras, tipo nespėsiu įkišti savo 4Gb flešiuko , o jau viskas kompiuteryje, jėga).

Teorija lieka teorija, jei ji neparemta gaminiais (čia iš vartotojo pozicijos). Progresas nestovi vietoje (tipo nemiega ant laurų) ir štai Asus pristatė motininę plokštę P6X58 Premium kurioje bus dvi USB 3.0. Žodelis „premium“ pavadinime reiškia, kad šis gaminys nebus naudojamas eiliniam kompiuteriui (čia tipo tetri žaisti jis per geras). Kaina kol kas nėra skelbiama, tačiau manoma, kad ji bus gana didelė, tuo labiau, kad plokštė skirta Intel Core i7 procesoriams. Techniniai duomenys kol kas neskelbiami , tačiau jau dabar žinoma, kad joje bus šeši lizdai DDR3 atminčiai ir trys PCI-E 2.0. Kada gaminys pasirodys rinkoje kol kas neskelbiama.

Tiesa dar reikėtu priminti, kad USB 3.0 ir USB 2.0 skirsis, ir nors savo antikvarini ipod prie naujo USB prijungti galėsite, nauji gaminiai su naujesne jungtimi greičiausiai neveiks.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “USB 3.0 jau greitai (tipo ne už kalnų)”
  1. Kaip tai neprijungsi? USB 3.0 bus suderinamas su senesnėm jungtim. Bus tik kiek storesnis laidas ir daugiau kontaktų kištuke (nes reikia daugiau srovės). Bet prijungti 2.0 įrenginius tikrai galės.

  2. Dėkui už pastabas, pataisiau.

Komentuokite